KONST / Litografier / Litografi 14964009
nr 1496 4009
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Litografi, Kyssen. Signerad, numrerad 55/250, med dedikation. Bildmått: 45x23 cm, yttermått inklusive ram: 63x40 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:25:24
17/10 19:02:27
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson